Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

ТОВ «Памак» в рамках своєї виробничої діяльності дозволяє безкоштовно і довічно використовувати  підприємствам і організаціям, які перебували  на тимчасово окупованій території України, програмні продукти:

Ø  «Бухгалтерський і податковий облік», 4 робочих місця;

Ø  «Розрахунок заробітної плати», 1 робоче місце;

Ø RuntimeDesigner (RD)- інструментальні засоби проектування, створення, підтримки і модернізації комп’ютерних програм, а також  інформаційну базу даних системи авторське право на які належить ТОВ «Памак».

Для інших підприємств і організацій  на період  військового станув Україні ТОВ «Памак» надає 40% знижки на вищенаведений перелік програмних продуктів.

Ціль проекту  забезпечення підприємства і організацій які перебували на тимчасово окупованій території України  безкоштовним    ліцензованим  програмним забезпеченням комп’ютерних програм для автоматизації управлінської і облікової роботи: «Бухгалтерський і податковий облік», «Розрахунок заробітної плати».

Вище названі комп’ютерні програми являються складовими функціональними контурами «Системи управління підприємством «Памак:ALT» ( «Памак:Alternative»).  

ТОВ «Памак» 30 років працює з підприємствами і організаціямияк розробник і постачальник програмного забезпечення.

Основним продуктом компанії «Памак» є програмний комплекс «Системи управління підприємством «Памак:ALT» / «Управління ресурсами і фінансами підприємства» – інформаційно-аналітична система управління підприємством/організацією, багатофункціональна система для автоматизації бізнес-процесів, економічної та облікової роботи на великих і середніх за розміром підприємствах різних галузей і напрямків діяльності.

Програмний комплекс  є платформою для організації в єдиному інформаційному просторі роботи різних служб підприємства: підрозділів  виробництва та надання послуг, бухгалтерії, планово-економічного і технічного відділів, підрозділів організації виробництва, складів, відділів постачання, збуту та інших.

Функціонування  системи підтримує стратегію ERP*  (Enterprise Resource Planning - планування ресурсів підприємства) і слугує фундаментом та  інструментом автоматизації реалізації  організаційної стратегії з управління і ведення бізнес-процесів, основу яких складають  планування і раціональне використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів підприємства  всіх рівнів управління з постійним балансуванням планових завдань.

** У випадку, коли така стратегія підтримується в господарській діяльності підприємства. 

Ціль цих кроків ми обґрунтовуємо так:

  • вітчизняних програмних комплексів по автоматизації процесів ведення бухгалтерського і податкового обліку, нарахування заробітної плати і управління персоналом не так вже й багато;
  • в період військового стану та тимчасового економічного спаду економіки не всі підприємства і організації, які перебували  на тимчасово окупованій території України,   можуть  дозволити придбати та  оплатити повноцінний ліцензійний пакет (іноді іноземного походження)  для організації автоматизації управлінської та облікової роботи на підприємстві;
  • керівники підприємств і організатори виробництва   розуміють, що для організації роботи в масштабах підприємства,  необхідні інформаційні технології управління, які підтримують, в першу чергу, облікові, обчислювальні та  управлінські операції і процедури.

 

Попередньо гарантуємо:

Методологічну і технологічну підтримку та консультації  - по 1 академічній годині (45 хв.) часу на кожну із компонент систем. Підтримку здійснюємо при умові отримання письмової заявки від керівництва підприємства (Кінцевого користувача)   у виробничій необхідності отримання послуги  в провадженні  систем автоматизації такого класу.

ТОВ «Памак» гарантує підтримку працездатності існуючого функціоналу програмних комплексів в рамках діючого законодавства.

ТОВ «Памак» стверджує, що програмне забезпечення не має штучних технічних обмежень щодо кількості одночасно працюючих користувачів, при цьому максимально допустима  кількість одночасно працюючих користувачів  залежить тільки від технічних характеристик апаратних засобів, мережевого обладнання;

Виконавець як розробник і розповсюджувач програмного забезпечення комп’ютерних програм керується положеннями Фонду вільного програмного забезпечення ( FSF) і вимогами, викладеними фондом в ліцензії GNU Lesser General Public License LGPL

   
© ПАМАК 2023