Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

ТОВ «Памак» дозволяє безкоштовно використовувати програмні продукти (комп’ютерні програми) за функціональним призначення – виключні майнові права на які належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Памак» (ідентифікаційний код: 19130165).

В розділі «Розробки компанії» цієї інтернет сторінки розміщений короткий опис систем і їх функціональний склад:https://it.pamak.com.ua/index.php/razrabotki-kompanii-2

Ø   «Бухгалтерський і податковий облік»;

Ø   «Розрахунок заробітної плати».

 ** Уважно ознайомтесь з функціональними можливостями систем

Розгляд і підготовка прийняття керівництвом рішення про створення інформаційної технології управління підприємством, вибір і впровадження в експлуатацію систем автоматизації на підприємстві досить відповідальний крок.

Бажаємо Успіхів при використанні наших програмних продуктів.

Яку комп’ютерну програму експлуатувати?

Ми пропонуємо вітчизняні, перевірені часом і експлуатацією, програмні комплекси по автоматизованому веденню бухгалтерського і податкового обліку, управління персоналом та нарахування заробітної плати.

ТОВ «Памак», як Ліцензіар, надає Ліцензію, яка дозволяє безкоштовно і безстроково встановити 5 робочих місць користувачів лінійки «DAR Pacioli», а саме:

Ø  «Бухгалтерський і податковий облік»  - 4;

Ø  «Розрахунок заробітної плати» -1;

Ø  RD_ RuntimeDesigner -  інструмент розробки (платформа),

що є складовими «Системи управління підприємством «Памак:ALT», виключне авторське право на яку належить ТОВ «Памак».

Ліцензія надає права на використання комп’ютерних програм за функціональним призначенням, а також права на модифікацію, зміну структури бази даних, переклад текстових матеріалів, що входять у комплект цієї поставки, використання та відтворення її повністю або частково для власних потреб без письмової згоди Ліцензіара.

Ліцензійні умови не містять строкових обмежень у використанні придбаного програмного забезпечення та вимог щодо обов’язкового придбання оновлення програмного забезпечення Комп’ютерної програми.

Ліцензійні умови не містять обмежень щодо подальшого створення об’єктів права інтелектуальної власності за допомогою переданих інструментальних засобів проектування та створення програмного забезпечення системи та структури інформаційної бази даних, при умові, що ці функції будуть здійснюватися фахівцями Ліцензіата самостійно.

*Додаткова інформація у відповідних розділах на інформаційній інтернет сторінці.

Використовуйте у своїй роботі передові і, разом з тим, перевірені часом продуктивні і перспективні рішення, закладайте надійну інформаційну інфраструктуру в розвиток Вашого бізнесу.

Використовуйте в роботі комп’ютерні програми«DAR Pacioli» 

   
© ПАМАК 2023