Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Покрокова інструкціядля ознайомлення та запровадження в використання за призначенням комп’ютерних програм.

1_Крок

Ви звертаєтесь в «Сервіс-центр» ТОВ «Памак»,  (Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 35, корп. 21, офіс 501)за тел. 044 501 61- 59, відповідальні працівники компанії нададуть роз’яснення, консультації та необхідні рекомендації по роботі з комп’ютерними програмами.

2_Крок

У випадку прийняття рішення на використання за функціональним призначенням комп’ютерної програми (системи) Вам  необхідно направити по електронній пошті на адресу pamak@pamak.com.ua фотокопію  листа від керівництва підприємства (Кінцевого користувача) про бажання використовувати програмні продукти в господарській діяльності.

В листі вкажіть повну назву підприємства, адресу, основні і допоміжні види діяльності, банківські реквізити підприємства, код ЄДРПОУ, код КАТОТТГ. Шаблон проекту  листа знаходиться в  розділі «Проекти Документів». Заповніть Ліцензійну картку. Приклад заповнення надається на сайті.  

Вкажіть в листі контактну особу, уповноважену керівництвом на виконання поставленої роботи\завдання.

Лист/заявка  дозволять нам оформити і надати Вам Ліцензійну угоду на право використання програмного забезпечення комп’ютерних програм та  інструментальних засобів створення, підтримки і модернізації.

Надішліть   по електронній пошті на адресу pamak@pamak.com.ua фотокопію   Листа/Заявки.  

3_Крок

Для ознайомлення з роботою Вам будуть підготовлені і направлені у відповідності з заявкою базові версії систем і супроводжувальна документація по розгортанню і встановленню комп’ютерних програм.

Для використання програмних продуктів вибраних комп’ютерних програм та інструменту створення та модернізації, Ви завантажуєте необхідну  комп’ютерну програму і документацію до неї на свій сервер/комп’ютер і, керуючись інструкціями, готуєте програмно-технічний комплекс до експлуатації, а саме:

  • проводите авторизацію;
  • налаштування користувачів;
  • формування довідників;
  • налаштування інтерфейсу;
  • налаштування плану рахунків та аналітики до них  під потреби підприємства;
  • налаштування облікової політики;  
  • налаштування параметрів типового програмного продукту під свої потреби;
  • запуск функціоналу програмного продукту;

При  запуску комп’ютерна програма  дає запит на авторизацію:

** Уважно ознайомтесь з описом систем та інструкцій.

У випадку виникнення труднощів фахівці ТОВ «Памак» надатуть безоплатну** методологічну і технологічну підтримку та консультації  - по 1 академічній годині (45 хв.) часу на кожну із компонент систем.

**Підтримку здійснюємо при умові отримання від керівництва підприємства письмової заявки про виробничу необхідність  провадження комп’ютерних програм на підприємстві за  їх функціональним призначенням.

4_Крок

У випадку відсутності на підприємстві ІТ-спеціалістів,  необхідності отримання постійних консультацій, необхідності більш детального пояснення  функціонування систем, надання послуг впровадження в експлуатацію систем чи постійного авторського програмно-технологічного супроводу, Ви, як Партнер&Замовник&Кінцевий користувач, укладаєте з ТОВ «Памак» Договір на виконання необхідних робіт і надання  послуг.

Умови оплати послуг  Ви знайдете в розділі «Вартість надання додаткових послуг».  

Бажаємо Успіхів

   
© ПАМАК 2023