Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Компанія «Памак» створена в 1992 році.

Всі роки свого існування ми дотримуємося обраного нами напряму - створення інформаційних технологій і систем управління.

Використовуючи у своїй роботі передові і разом з тим перевірені часом інструментальні засоби, ми пропонуємо нашим Замовникам високопродуктивні і перспективні рішення, закладаючи надійну інформаційну інфраструктуру в розвиток їх бізнесу.

Нашими клієнтами є понад 250 підприємств і організацій різних форм власності та сфер діяльності.

Клас розроблюваних систем: ERP (Enterprise Resource Planning, планування ресурсів підприємства), EAS (Enterprise Application Suite, комплексна інформаційна система).

Джерело реклами наших розробок і діяльності - якість наших програмних продуктів і послуг, реальне ефективне функціонування інформаційних систем і технологій управління на підприємствах Замовника, рекомендації Замовників.

Сьогодні компанія - один із серйозних і дійових учасників українського ринку розробників і постачальників прикладного програмного забезпечення автоматизації та інформатизації підприємств і організацій.

Ми прагнемо максимально задовольнити потреби своїх замовників, підвищуючи ефективність і якість програмних продуктів і послуг.

Підприємство  розвивається, має високий інтелектуальний потенціал і хорошу технічну базу.

Нашу задачу ми бачимо в створенні національних інформаційно-аналітичних систем управління, спеціалізованих програмно-алгоритмічних рішень, які базуються на світових і вітчизняних наукових і технічних розробках і досягненнях.

Основна мета нашої роботи - забезпечити Замовника сучасним і ефективним інформаційним інструментом управління його бізнесом.

Клас розроблюваних нами систем і рішень: ERP (Enterprise Resource Planning, планування ресурсів підприємства), EAS (Enterprise Application Suite, комплексна інформаційна система).

Програмно-алгоритмічне забезпечення систем включає: обробку бухгалтерської, податкової, фінансової, статистичної інформації, планово-економічні розрахунки, автоматизацію фінансових і виробничих бізнес-процесів алгоритми і методи управління організацією в цілому.

Пропонуємо Замовнику повний комплекс послуг: консалтинг технічний і методологічний, реінжиніринг, розробку проектів автоматизації та інформатизації, адаптацію і налаштування обраних рішень, конфігурацію робочих місць, запуск в експлуатацію, а також, програмно - технологічну підтримку при експлуатації, підготовку персоналу.

Створені комп’ютерні програми і програмно-технічні рішення пройшли перевірку експлуатацією на підприємствах різної структури управління: територіально галузевих об'єднаннях, організаціях з різноплановою господарською діяльністю, середніх і великих виробничих структурах.

У своїй роботі дотримуємося високих стандартів якості розробки та обслуговування, відповідальності перед Замовником.

Основою компанії є її колектив.

Високий рівень компетенції команди заснований на професійній освіті фахівців, багаторічному досвіді ведення повного циклу розробок.

Знання отримані завдяки виконанню IT- Проектів для організацій з різноплановою діяльністю, та завдяки співпраці з кращими управлінцями, менеджерами, технологами та фінансовими управлінських та виробничих структур Замовника.

Компанія «ПАМАК»:

 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 35, корп. 21, оф. 501.

Контактний тел.: (+38 044) 501-61-59

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційна структура:

  • Відділ проектування інформаційних технологій управління;
  • Відділ розробки автоматизованих інформаційних системи;
  • Відділ автоматизації виробничих і спеціалізованих рішень;
  • Відділ тестування програмного забезпечення;
  • Відділ впровадження та супроводження інформаційних технологій управління;
  • «Сервіс-центр»;
  • Адміністративні відділи та служби.
   
© ПАМАК 2023