Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Комп’ютерна програма «Система управління підприємством «Памак:ALT» виключні майнові права інтелектуальної власності на яку належать ТОВ «Памак» згідно:

  • - Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір № 16900,
  • - Рішення про реєстрацію № 17131 зареєстрованого Державним департаментом інтелектуальної власності України 13.06.2006 р.

ТОВ «Памак» як розробник і розповсюджувач програмного забезпечення комп’ютерних програм, систем, додатків та їх «зв’язаних версій» керується положеннями Фонду вільного програмного забезпечення (Free Software Foundation - FSF) і вимогами викладеними фондом в ліцензії GNU Lesser General Public License (LGPL).

Ліцензійна угода на використання комп’ютерних програм компанії «Памак» відповідає положенням і вимогам Фонду вільного програмного забезпечення, не містить обмежень і дозволяє більш широко використовувати можливості комп’ютерної програми.

Програмне забезпечення і середовище розробки, яке становить основу комп’ютерної програми і його окремі частини (підсистеми, модулі, компоненти), поставляються на умовах ліцензійного використання.

Ліцензійні умови використання не містять обмежень щодо подальшого створення об’єктів права інтелектуальної власності за допомогою інструментальних засобів середовища розробки, при умові що ці функції будуть здійснюватися фахівцями Ліцензіата самостійно, без залучення розробників платформи та/або системи та/або його/їх уповноважених осіб.

Програмне забезпечення не має штучних технічних обмежень щодо кількості одночасно працюючих користувачів, при цьому максимально допустима кількість одночасно працюючих користувачів залежить тільки від технічних характеристик апаратних засобів, мережевого обладнання та від придбаних ліцензій на програмне забезпечення.

   
© ПАМАК 2023