Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Суть управління випливає з самої природи підприємства, його головної стратегічної мети збереження життєздатності в умовах мінливого зовнішнього середовища.

Досягнення цієї мети вимагає використання набору механізмів і інструментів на всіх рівнях управління і на робочих місцях виконавців, один з яких інформаційний.

Застосування інформаційно-аналітичних рішень дає повний ефект тільки в тому випадку, коли користувачі підготовлені, досить кваліфіковані для того, щоб дотримуватися основних, базових принципів роботи з комплексною інформаційно-аналітичною системою і її інформаційною базою.

Для організації ефективної роботи компанія «Памак» пропонує Замовнику повний комплекс послуг: консалтинг технічний і методологічний, реінжиніринг, розробку проектів автоматизації, адаптацію і налаштування системи, конфігурацію робочих місць, запуск системи в експлуатацію, програмно-технологічну підтримку експлуатації системи, підготовку персоналу для роботи з системою.

Робота з Замовником починається зі знайомства з керівництвом, структурою підприємства, профільної спрямованістю, бізнес-процес, прийнятої облікової політики, методами управління.

   
© ПАМАК 2023