Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Світова практика в галузі створення і впровадження складних рішень, комплексних інформаційних систем, технологій управління показує, що цінова політика Виконавця робіт не може бути однозначно заздалегідь визначена і не регламентована під будь-якого Замовника.

Роботи такого масштабу необхідно оцінювати як інноваційний проект, який окупиться досить швидко і принесе значні вигоди і доходи.

Фінансові доходи будуть отримані як за рахунок швидкості ведення обчислювальних процедур, як за рахунок оперативного інформаційного обміну з зовнішніми системами, так і за рахунок забезпечення керівників і фахівців діловою інформацією для повсякденної підготовки і прийняття раціональних рішень на всіх рівнях управління.

Відомі компанії з розробки та впровадження інформаційних систем управління в своїй ціновій політиці враховують фізичну величину компанії Замовника, територіальне місцезнаходження її підрозділів, кількість задіяних робочих місць керівників і фахівців компанії Замовника, динаміку її бізнесу. При розробці проекту автоматизації та інформатизації підприємства ними обов'язково враховується рівень професійної підготовки і стан інженерної інфраструктури.

Нематеріальні вигоди будуть отримані за рахунок клієнт-орієнтованості, привнесення інформаційних і ділових зручностей для користувачів системи.

Слід враховувати, що впровадження інформаційної системи управління це не просто автоматизація необхідних облікових напрямків. Функціонування Системи це організуюча інтелектуальна складова колективу керівників і фахівців підприємства, інфраструктура бізнесу.

Тому цінова політика по створенню і впровадженню складних рішень, комплексних інформаційних систем, технологій управління визначається по кожному проекту.


 

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ   

ТОВ «Памак» проводить акцію і дозволяє підприємствам і організаціям, які перебували  на тимчасово окупованій території України, безкоштовно використовувати  програмні продукти системи авторське право на які належить ТОВ «Памак».

Пільгові умови: умови безоплатного  отримання робочих ліцензованих  версій  програмного забезпечення систем і послуг на  https://it.pamak.com.ua/index.php/pilgovi-umovi 

 


 

 Вартість надання послуг з  авторському інформаційно-технологічному супроводу

 

Тарифний план 1

Надання послуг по  авторському інформаційно-технологічному супроводу програмного забезпечення складових «Системи управління підприємством «ПАМАК:ALT»  

Вартість* послуги 900 гривень з ПДВ.

Лінія  підтримки «Сервіс-центру» ТОВ «Памак» (044) 501-61-59 (багатоканальний).

Робота спеціаліста 3 години на місяць. Години праці** 8-30 – 18-00.

Встановлення оновлень – самостійно -- >> на  https://it.pamak.com.ua «Особистий кабінет користувача».

* При укладанні договору супроводу на 12 місяців.

** Після 17:00 до 8:00  робочого дня, вихідні та святкові дні консультації здійснюються без віддаленого підключення в телефонному режимі по мобільному телефону з закріпленим фахівцем.

 


 

Тарифний план 2

Надання додаткових розширених послуг  по  авторському інформаційно-технологічному супроводу програмного забезпечення функціональних контурів та автоматизації технологічних процесів - складових «Системи управління підприємством «ПАМАК:ALT»  згідно вимог  Технічного завдання Замовника.

Вартість послуги – ДОГОВІРНА.

Умови – в технічному завданні Договору на авторське обслуговування.

 **Після 17:00 до 8:00  робочого дня, вихідні та святкові дні консультації здійснюються без віддаленого підключення в телефонному режимі.

 


 

Тарифний план 3

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ  

ТОВ «Памак» дозволяє безкоштовно і довічно використовувати  підприємствам і організаціям, які перебували  на тимчасово окупованій території України, програмні продукти:

Ø  «Бухгалтерський і податковий облік» & «Управління персоналом», 4 робочих місця;

Ø  «Розрахунок заробітної плати», 1 робоче місце;

Ø  RuntimeDesigner (RD)- інструментальні засоби проектування, створення, підтримки і модернізації комп’ютерних програм,

а також   інформаційну базу даних системи авторське право на які належить ТОВ «Памак».

Пільгові  умови: умови безоплатного  отримання робочих ліцензованих  версій  програмного забезпечення систем і послуг на  https://it.pamak.com.ua/index.php/vartist-nadannya-dodatkovikh-poslug 

 


Тарифний план 4

Надання послуг по  авторському інформаційно-технологічному супроводу програмного забезпечення системи і  функціональних контурів автоматизації бізнес- процесів - складових «Системи управління підприємством «ПАМАК:ALT»                      

Вартість надання послуг  з підтримки функціонування складових 

«Системи управління підприємством «ПАМАК:ALT»

 

Назва послуги

Вартість послуги

за годину праці

в грн. з

20% ПДВ

  КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

 

966,00

Послуги  запуску платформи системи і програмних продуктів в експлуатацію на підприємстві Замовника:

-      Послуги з  консультування по функціонуванню   програмних продуктів складових «Системи управлінняпідприємством  «Памак:ALT», дистанційно;

-      Налаштування користувачів;

-      Налаштування інтерфейсу;

-      Підготовка і наповнення  довідників;

-      Налаштування облікової політики;  

-      Запуск типового функціоналу;

-      Налаштування параметрів типового програмного продукту під потреби Замовника;

-      Налаштування плану рахунків, аналітики;

-      Налаштування господарських операцій під бізнес-потреби Замовника;

-      Налаштування звітних форм;

-      Оперативна допомога, консультації;

-      Налаштування  під індивідуальну/галузеву облікову політику;

-      Завантаження в систему інформаційних масивів отриманих від Замовника з форматів *.excel, *.dbf, *.word

 

ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНІ ПОСЛУГИ

966,00

-      Послуги з конфігурування програмних продуктів;

-      Послуги з розробки програмного забезпечення

під потреби Замовника;

-      Налаштування системи управління базою даних (СУБД);

-      Налаштування роботи програмно-технічного комплексу;

-      Налаштування основних і додаткових типів бізнес- процесів під потреби Замовника (по технічному завданню Замовника);

-      Налаштування інформаційних  обмінів з зовнішніми інформаційними системами;

 

Послуги з розробки додаткового (спеціального/

спеціалізованого) програмного забезпечення для потреб Замовника за годину роботи програміста по технічному завданню Замовника

1104,00

ПОСЛУГИ НАВЧАННЯ

2400,00

-      Проведення індивідуальних вебінарів (попередня домовленість, узгоджений план і час проведення, 3 академічні години)

 

 

 

   
© ПАМАК 2023