Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Публікація навчального посібника по автоматизації бухгалтерського обліку і звітності підприємств Укрзалізниці.

Співробітниками підприємства підсумовані результати багаторічної роботи і частина матеріалів знайшла своє відображення в книзі - навчальному посібнику по автоматизації бухгалтерського обліку і звітності підприємств Укрзалізниці.

Мета книги - дати читачеві загальне уявлення про структуру управління та специфіку господарської діяльності підприємств залізничного транспорту, розкрити основні принципи організації бухгалтерського обліку і звітності підприємств залізничного транспорту України. Посібнику детально розглянуто порядок складання та подання фінансової звітності залізничних підприємств та її аналіз з застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення, яке входить до складу комплексної інформаційної системи автоматизації бухгалтерського обліку та господарської діяльності підприємств залізничного транспорту.

Особливістю цього посібника є поєднання теоретичних основ конкретної предметної області - економіки і бухгалтерського обліку підприємств залізничного транспорту з прикладною реалізацією у вигляді інформаційної системи.

Посібник призначений для управлінців, бухгалтерів, економістів та інших фахівців підприємств залізничного транспорту, а також для студентів середніх та вищих навчальних закладів економічних спеціальностей залізничного транспорту.

Автори: Юдін О.Ю., Івахненков С.В., Пазинич В.О., Рожнятовський С.В. Основи автоматизації бухгалтерського обліку і звітування на залізницях України. За ред. доц. С.В. Івахненкова. - К: КВІЦ, 2005. - 252 с.

   
© ПАМАК 2023